OM OSS

Alex Haug ble stiftet medio 2012. Målet vårt er å tilby blant annet gravearbeid og brøyting til lokale aktører og privatpersoner.

 

Vi har utviklet oss raskt siden oppstart, og har i dag 8 dyktige ansatte med forskjellig kompetanse. Vi er opptatt av at arbeidet blir utført med høy kvalitet og at oppdragsgiver blir fornøyd, derfor gjør vi det vi kan for å ha en god dialog med oppdragsgiver, og kommer gjerne med gode råd og innspill om ønskelig.

 

Vi er gode på blant annet rivingsarbeid, mur og betongarbeid samt utearbeid som brosteinlegging og trearbeid. I tillegg er vi gode på brøyting i vinterhalvåret. Vi har lastebiler, hjullastere, gravemaskin og annet utstyr som hjelper oss med arbeidet.


I dag holder vi til i Fredensborgveien 9 i Bodø .

TRENGER DU HJELP TIL BRØYTING, GRAVE- ELLER UTEARBEID?

 
 
 
 

MØT VÅRT TEAM

Alexander Haug

Prosjektansvarlig

Tlf: 90072339

E-post: alexander@alexhaug.no


Alexander var den som startet firmaet helt tilbake i 2012, og har allsidig erfaring innen prosjektansvar over lengre tid.

Marius Steinbakken Berg

Daglig Leder

Tlf: 45886488

E-post: marius@alexhaug.no


Marius har, tross sin unge alder, en lang og innholdsrik arbeidserfaring og kontaktflate som gjør han i stand til å ta vare på de hverdagslige oppgaver i firmaet.

Helge Bergland

Driftsleder

Tlf: 45886489

E-post: helge@alexhaug.no


Helge har vært i firmaet siden midten av 2019, og har en lang og allsidig erfaring fra flere bransjer. Han er den som har ansvaret for personalet og det som går på den daglige driften.

I tillegg har vi følgende ansatte:

Erik Strand, vår altmuligmann og snekker. Har kompetansebevis på hjullaster og gravemaskin. E-post: erik@alexhaug.no

Tayeb Alkajo, hjelpearbeider. Har kompetansebevis på hjullaster og gravemaskin. E-post: tayeb@alexhaug.no

Vegard Olsen, hjelpearbeider. Har kompetansebevis på hjullaster og gravemaskin. E-post: vegard@alexhaug.no

Lars Erik Milli Soløy, hjelpearbeider. Har kompetansebevis på hjullaster og gravemaskin. E-post: larserik@alexhaug.no

Christer  Solvang, hjelpearbeider. Har kompetansebevis på hjullaster og gravemaskin. E-post: christer@alexhaug.no

VÅRE TJENESTER

GRAVEARBEID

UTEARBEID

RIVING OG MEISLING

TREARBEID

BETONGARBEID

SNERYDDING OG KOSTING

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Ved å klikke på "Godta" samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler.

Godta